Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Projektą „Kultūrinis miesto tapatumas Europos iššūkių kontekste” sudaro trys skirtingos veiklos, kurios vyksta nuo 2020 sausio mėn. ir tęsis iki 2022 gruodžio mėn. Šiuolaikiniame pasaulyje lengviausiai „skaitomas“ ir perduodamas tapo audiovizualinis turinys, kuris mus veikia tiek per regėjimą, tiek per klausą. Viena iš projekto veiklų „Sužinok vietos istoriją“ bus siekiama sukurti trumpametražį edukacinį filmą, atskleidžiantį ir patraukliai perteikiantį pagrindinius Kuršių nerijos įvairių laikotarpių istorijos etapus. Tai bus ne tik moderni metodinė priemonė mokyti vaikus vietos istorijos, bet ir visam pasauliui skleisti žinią apie Kuršių neriją, jos ypatingą istoriją ir vis dar gyvuojančią kultūrą. Filmo kūrime dalyvauja profesionalūs ekspertai: istorikai, režisieriai, aktoriai, vaizdo medžiagos kūrėjai.

 

Projekto metu organizuojamos „Kūrybiškumo pamokos: atviros diskusijos su bendruomene“, skirtos Neringos  bendruomenėms, ypač jaunosios kartos atstovams. Pagrindinis diskusijų tikslas – išsiaiškinti, kaip, pasitelkus kūrybiškumą ir vaizduotę įvairiose gyvenimo situacijose, spręsti atskirties, susvetimėjimo, apatijos, socialinės gerovės klausimus.

 

Atskira projekto veikla „Ir tu gali tapti dailininku“ norime pakviesti visus išmėginti dailininko amatą neįprastoje gamtos erdvėje, žymaus Neringos menininko Eduardo Jonušo namuose, jo buvusiose dirbtuvėse. Eskizų rengimo ir diskusijų metu plenero dalyviai tyrinės meno, istorijos ir šiuolaikinio gyvenimo temas.

 

Organizatorius – Viešoji įstaiga Thomo Manno kultūros centras

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje