Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.



 

Projekto vadovas
Narūnas Lendraitis

Tel. nr. +370 686 61807

narunas@kulturossala.lt



 

Kūrybinės programos specialiųjų projektų koordinatorė
Edita Radzevičienė

Tel. nr. +370 682 10214

edita.r@kulturossala.lt

 

 

Kūrybinės programos Neringos tradicinių renginių koordinatorė
Diana Liutkutė

Tel. nr. +370 659 91396 

diana@kulturossala.lt

 


 

Kūrybinės programos  2021 m. kūrybinių iniciatyvų koordinatorė
Edita Lubickaitė

Tel. nr. +370 618 62457

edita.l@kulturossala.lt


 

Kūrybinės programos Kultūrinių maršrutų koordinatorė
Angelina Stabingienė

Tel. nr. +370 672 98521

angelina@kulturossala.lt



 

Ambasadorių, rėmėjų programos koordinatorė
Elena Tarvainienė

Tel. nr.+370 618 85287

elena@kulturossala.lt



 

Komunikacijos koordinatorė
Jovita Navickaitė-Petrikienė

Tel. nr. +370 671 18414

jovita@kulturossala.lt



 

Projekto techninės dalies koordinatorius
Marius Valančius

Tel. nr. +370 687 26769

marius@kulturossala.lt



 

Savanorių programos koordinatorius
Laurynas Vainutis

Tel. nr. +370 614 13343

laurynas@kulturossala.lt



 

Administratorė
Eglė Baltranaitė

Tel. nr. +370 607 21174

egle@kulturossala.lt

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija