Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija organizuoja ir siūlo žygius, ekskursijas bei edukacijas gamtoje. Specializuotos gamtinės ekskursijos metu kartu vaikščiodami nuostabiais Kuršių nerijos takais susipažinsime su specifinėmis sąlygomis smėlyje augančiais augalais, čia gyvenančiomis vabzdžių rūšimis, perinčiais, migruojančiais paukščiais, gyvenančiais gyvūnais, pusiasalyje plytinčiomis pilkosiomis, baltosiomis, užuomazginėmis pustomomis ir medžiais apaugusiomis pajūrio kopomis.

 

 

Pasirinkus pažintinę ekskursiją, keliaudami per visą Kuršių nerijos pusiasalį, supažindinsime Jus su ypatinga, vėjo sunešta smėlio juosta, svarbiausiais Kuršių nerijos kraštovaizdį atspindinčiais gamtos ir kultūros paveldo objektais.  Tiems, kurie leisis į pėsčiųjų ar dviračių žygį, mes padėsime atrasti gamtos grožį mažuose dalykuose – spalvose, kvapuose, garsuose, pastebėti šalia takelio žydintį augalą ar toli mariose žaidžiančius saulės spindulius.

Gamtinių edukacijų metu kviečiame kartu ištrūkti į gamtą, kur galėsime ją geriau pažinti, daryti savus atradimus ir įminti jos paslaptis. Juk gamtoje slypi daugybė paslapčių, kurias padėsime Jums atskleisti. Turime parengę įvairių edukacinių užsiėmimų, kurie tiks ir patiems mažiausiems ir suaugusiems.

 

 

Taigi, būkite smalsūs, neskubėkite, tegu civilizacijos nesugadinti Kuršių nerijos vaizdai atranda kelią į Jūsų protą ir sielą! Mes laukiame Jūsų!

ŽYGIUS IR EDUKACIJAS galite užsisakyti telefonu +370 71 72 891.

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje