Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kuršių nerija – nuostabus, maždaug prieš 5000 metų jūros vėjo ir bangų suformuotas kūrinys – pusiasalis tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros, pakerintis gamtos grožiu, kultūrine ir architektūrine įvairove.

 

Istorinė Liudviko Rėzos kultūros centro ekspozicija – tai išskirtinė galimybė susipažinti su Martyno Liudviko Rėzos asmenybe bei Juodkrantės istorija.

Siūlome apsilankyti Preilos bibliotekoje. Ar gali būti kas nors maloniau, nei skaityti gerą knygą tylos ir ramybės apsuptyje?

 

Vaikštant Nidos gatvelėmis neįmanoma nepastebėti Evangelikų liuteronų bažnyčios. Šie raudonų plytų neogotikinio stiliaus maldos namai užburia savo santūrumu. Šalia bažnyčios pamatysite etnografines kapines, kuriose, skirtingai nei kitose amžinojo poilsio vietose, tvyro harmonijos, šilumos ir šviesos atmosfera.

 

Nidos pakraštyje esančiuose Eduardo Jonušo namuose eksponuojami jo sukurti paveikslai bei gausi įvairiausių laikotarpių ir kultūrų artefaktų kolekcija.

Žmogaus ir gamtos tarpusavio sąveika suformavo autentišką Kuršių nerijos kultūrinį kraštovaizdį, kurį visu grožiu išvysite užkopę į Nidos švyturį, esantį Urbo kalno viršūnėje.

 

Šioje ypatingoje kultūrinėje kelionėje neabejotinai patirsite išskirtines emocijas!

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje