Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Viganto Giedraičio fotografijų paroda „Kopų paslapties beieškant“

„Kultūros sala“ Neringa po ilgos pertraukos kviečia pasimėgauti menu gyvai!

 

Kovo 20-ąją minint Pasaulinę Žemės dieną kviečiame pažinti kopų paslaptis bei prisiminti trapų, saugotiną Kuršių nerijos, įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą, kraštovaizdį Viganto Giedraičio fotografijų parodoje „Kopų paslapties beieškant“.

 

Nidos bendruomenės namuose, Taikos g. 17
Paroda veiks 2021 m. kovo 20–balandžio 14 d., antradieniais-šeštadieniais 15–18 val.

 

Parodos autorius Vigantas Giedraitis – pedagogas, Neringos savivaldybės tarybos narys ir ilgametis Neringos meras – savo kūryboje akcentuoja Neringos gamtos grožį, išskirtinumą, vietinių žmonių santykį su gamta, istorija, kultūra bei jos išsaugojimo, pristatymo pasauliui galimybėmis.

 

„2020 metais sukako 20 metų, kai išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys – Kuršių nerija – buvo įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas, o LR Seimas 2020 metus buvo paskelbęs UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metais. Fotografijų paroda skirta šiai sukakčiai. Beje, šį rudenį sueina 30 metų, kai Lietuva pirmoji iš Baltijos valstybių tapo pilnateise UNESCO nare“, – apie parodos dedikaciją užsimena V. Giedraitis.

 

Neringos savivaldybės lėšomis išleistas fotografijų albumas „Tarp vėjų ir vandenų“ (fotografijų autorius V. Giedraitis) kaip Neringos vizitinė kortelė apkeliavo beveik visą pasaulį.
 

Lankantis parodoje kviečiame laikytis šių taisyklių:

  • Vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
  • Didžiausias vienu metu leidžiamas lankytojų skaičius 4 asm.
  • Būtina laikytis asmens higienos: čiaudėjimo, kosėjimo etiketo. Prieš užeidami dezinfekuokite rankas! (prie durų rasite dezinfekcinį skystį).
  • Parodos salėje tarp asmenų išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą, išskyrus vienos šeimos narius ar vieno namų ūkio narius.
  • Lankytis draudžiama asmenis, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) bei kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu.

 

Organizatorius: Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“

 

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija