Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Ukrainos ir Lietuvos dailininkų tapybos paroda „Išvien/Разом“

 

Liudviko Rėzos kultūros centras kviečia į XXVIII tarptautinio tapybos plenero „Nidos ekspresija“ parodą „Išvien/Разом“, skirtą Ukrainos pasipriešinimui prieš Rusijos agresiją.

 

Parodoje bus eksponuojami Ukrainos ir Lietuvos dailininkų tapybos darbai, sukurti Nidos menininkų asociacijos „Tiltas“ ir Nidos KTIC „Agila“ organizuojamų tarptautinių tapybos plenerų „Nidos ekspresija“ (1995-2022 m.) metu.

 

Kasmetinis tarptautinis dailininkų pleneras „Nidos ekspresija“ skirtas tęsti „BRÜCKE“ manifesto-programos idėjas – burtis ir kurti kartu, tiesiant kūrybinius tiltus tarp šalių, miestų, kurortų, jungiant skirtingus plenerus po Nidos dangumi.

 

Šiųmečio plenero akcentas, skirtas Gruzijos ir Sakartvelo dailininkams. Iš viso plenere dalyvaus 15 dainininkų, iš kurių 8 svečiai: 5 iš Sakartvelo ir dailininkės iš Ukrainos (Bučos, Irpenio ir Kijevo). Kiti dalyviai – lietuvių dailininkai, nuolat prisidedantys prie plenero parodų.

 

Nidos gryname ore tapys prof. Bronius Leonavičius, pirmą kartą Nidos plenere dalyvaus dailininkas iš Kauno Valentinas Varnas. Taip pat dalyvaus Nidos parodų ir ekspozicijų koordinatoriai tapytojas ekspresionistas Arturas Savickas ir grafikas Žydrūnas Šlajus, taip pat Eigirdas Saulius Kruopis, Giedrius Bagdonas, Jonas Lenkutis, Juozas Pranckevičius ir visų renginių sumanytojas ir iniciatorius, šio plenero vadovas, tapytojas Saulius Kruopis.

 

Plenerą globoja Neringos savivaldybė.
Organizatoriai: Menininkų asociacija „Tiltas“, Nidos kultūros ir turizmo informacijos  centras  „Agila“
Partneriai: Nidos kempingas, Viešbučiai „Stiegė“, „Nidus“, „Nerija“, Lietuvos dailininkų sąjunga.
Partneris:  ART city Inn viešbutis Vilniuje, Juozas ART galerija.

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje