Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Tėvo dienai skirtas koncertas „Tėčių lopšinės“

Tėvo dieną, birželio 6 d., sekmadienį, 11 val. „Kultūros sala Neringa“ kviečia į koncertą vaikams ir visai šeimai „Tėčių lopšinės“, kuris vyks amfiteatre prie Nidos katalikų bažnyčios (Taikos g. 17, Nida).
Koncertas „Tėčių lopšinės“ paskanintas džiazo prieskoniais – pirmas toks Lietuvoje! Renginio metu pristatomas albumas „Geriausios XXI a. lopšinės – Tėčių“.

 


„Kiekviena karta turi užaugti su savo dainomis“, – sako muzikantas ir pedagogas Linas Švirinas. Albumas „Geriausios XXI a. lopšinės – Tėčių“ pasirodys šių metų birželio 1-ąją, kai švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena, o netrukus – ir Tėvo diena, tad tinkamesnio laiko tiesiog nėra.

 


„Vaikiškas daineles kuriu ir groju jau daugiau kaip 30 metų. Nesu išleidęs nė vieno albumo, o vaikiškų dainelių sukurta apie šimtas, tad buvau spaudžiamas ir bičiulių, bet ilgą laiką atsilaikydavau. Prieš pandemiją su Mindaugu Putna, Pauliumi Stonkumi, Viktoru Rubežu, Vaidotu Ruku sugalvojome Motinos dienos proga surengti Tėčių lopšinių koncertą džiazo stiliumi. Repeticijų metu mano dainelės taip naujai, gražiai suskambėjo, kad panorau tai įamžinti“, – sako Linas Švirinas.

 


Internete gausu lopšinių, įdainuotų visomis pasaulio kalbomis, yra ir lietuviškų, tačiau, pasak Lino Švirino, kiekviena karta turi augti su savomis dainomis. Be to, „gyvendami Lietuvoje neturėtume gimtosios kalbos ignoruoti. Atvirkščiai, esame tie, kurie turi dalintis muzika lietuvių kalba“, – įsitikinęs albumo sumanytojas.

 


Atlikėjai:
Linas Švirinas (vokalas, ukulelė)
Mindaugas Putna (klavišiniai)
Paulius Stonkus (bosas)
Vaidotas Rukas (gitara)
Viktoras Rubežas (mušamieji)

 


Koncertas nemokamas, būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/3JzJBGnqPXQk16FT9

 


Organizatorius – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila”

 


Renginio metu būtina laikytis SAM reikalavimų, užtikrinančių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo prevenciją.
 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija