Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Susitikimas su knygos „Ką jie mums padarė“ autore prof. Danute Gailiene

 

Liepos 22 d. 20 val. kviečiame į susitikimą su psichologe, Vilniaus universiteto profesore Danute Gailiene Vasaros knygyne („Jūratės“ viešbučio veranda, Pamario g. 3, Nida). D. Gailienės knyga „Ką jie mums padarė“ sugrįžo daugiau nei po 10 metų ir šiandien yra dar svarbesnė, atrandama ir plačiai skaitoma naujų skaitytojų. Kas lėmė tokį knygos fenomeną?

 

„Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos požiūriu“ skirta kolektyvinės traumos analizei. Kaip žmones veikia traumuojanti praeitis? Kur jų stiprybės šaltiniai? Kas padeda nepalūžti? Kokių padarinių traumos sukelia visuomenės atminčiai ir dabartiniam gyvenimui? Ir kodėl mums svarbu apie tai kalbėtis? D. Gailienė sako, kad per dešimtmetį nuo pirmojo knygos leidimo stipriai pasikeitėme kaip visuomenė – mokomės matyti ne tik juoda–balta, ne tik skriaudas mums, bet ir mūsų pačių silpnumus bei išdavystes, įvairius sudėtingos praeities kampus.

 

Šįkart knyga „Ką jie mums padarė“ pasirodė laiku, kai gyvename ypatingomis sąlygomis – pandemija ir karantinas apvertė įprasto gyvenimo tvarką. Kaip tai paveiks mūsų psichinę sveikatą? Kaip gyvensime toliau? Apie tai ir sugrįžtančią knygą „Ką jie mums padarė“ profesorę D. Gailienę kalbins leidyklos „Tyto alba“ vadovė Lolita Varanavičienė.

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija