
2026 m. sausio 31 d. 20.00 val.
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“, Taikos g. 4, Neringa
„Stintapūkis“ – tai laikas, kai Neringa prisipildo gardaus žuvies kvapo, senųjų tradicijų ir gyvos muzikos!
Kviečiame į vakaronę su Vilniaus universiteto folkloro ansambliu „Ratilio“ bei reperiu ATIKIN, suteiksiančiu tradicinėms dainoms netikėtą, šiuolaikišką skambesį.
Beveik 60 metų gyvuojantis ansamblis „Ratilio“ – tai studentų, dėstytojų ir alumnų bendruomenė, smalsiai tyrinėjanti visų Lietuvos etnografinių regionų tradicijas ir ieškanti naujų būdų jas pristatyti šiandienos žmogui.
Po vasarą Nidoje švęstų Joninių „ratiliokai“ su džiaugsmu grįžta į šį stebuklingą kraštą žiemą bei žada pasirūpinti, kad vakaronės metu padai kaistų nuo tradicinių žingsnelių, o dainos sujungtų visus. „Agiloje“ taip pat bus pristatytas ir naujausias ansamblio muzikinis nuotykis.
Renginys nemokamas!
Visą „Stintapūkio“ šventės programą rasite čia.
Organizatorius – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“