Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“

 

Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ – tai poetinis pasakojimas apie Neringos kaimus ir čia gyvenusias ar trumpam stabtelėjusias įdomias asmenybes, kurių istorijos, kaip ir Neringos kaimai jau užpustyti vėjyje dūzgiančių smilčių.


Spektaklis lakoniškomis judesio, muzikos ir balso kalbomis perteiks čia gyvenusių žmonių likimus per šimtmečius kintančio kraštovaizdžio fone. Spektaklio siužetas sudarytas iš paslaptingų fragmentų – išnykę kaimai, L.Rėzos dainos, Pašto kelias Prūsija – Peterburgas, karalienės Luizės gestas, Tomo Manno buitis ir būtis, Simonos de Beauvoir ir Žano Polio Sartro pėdos, Nidos dailininkų kolonijos potėpiai.


Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ rodomas ant Parnidžio kopos, nuo kurios atsiveria Nidos gyvenvietė ir užpustytos istorijos puslapiai. Šokėjų kūnų ir kopų vaizdinys atlieps istorinį-poetinį-muzikinį pasakojimą, girdimą per ausines, ir atskleis Kuršių nerijos magiškąjį realizmą.


2019 metais spektaklio kūrybinė komanda už spektaklį nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“, kostiumų dailininkė S. Straukaitė už spektaklio kostiumus nominuota, teatras pelnė „Padėkos kaukę“.

 

Režisūra: Agnija Šeiko
Choreografija: Agnija Šeiko, Inga Kuznecova
Muzika: Kristijonas Lučinskas, Benas Šarka ir „AOUM“ (Edmundas Gylys, Vladimir Konstantinov, Karina Novikova, Donatas Bielkauskas, Larion Dyakov)
Tekstai: Sondra Simana
Kostiumai: Sandra Straukaitė

 

Choreografija, atlikimas: Šeiko šokio teatras: Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Oksana Griaznova, Marija Ivaškevičiūtė, Dovilė Binkauskaitė, Mantas Černeckas, Niels Claes, Erikas Žilaitis, Samanta Pinaitytė, Edita Aliochno, Evgenij Kalachov, Darius Berulis
Balsų aktoriai: Agnija Šeiko, Darius Meškauskas, Mikas Urbonas, Kristina Švenčionytė, Mantvydas Poškus, Edvardas Brazys, Sigutis Jačėnas, Martynas Jackus, Saulė Skliuderytė, Sofija Lučinskaitė, Liudas Vyšniauskas, Karolis Makauskas, Neringa Abrutytė, Vaiva Kvedaravičiūtė
Padėka: Raimondai Ravaitytei – Meyer, Aušrai Feser
Prodiuserė: Vilija Bartašiūtė

 

Pradžia: Parnidžio kopa, automobilių stovėjimo aikštelė, Nida
Vietos koordinatės: 55.295110, 20.986669

Trukmė: 1 val.

Bilietus platina TIKETA ir teatrai.lt. Bilietai internetu

 

DĖMESIO – spektaklis vyksta lauke, todėl dėl stipraus lietaus ar audros gali būti atšauktas. Stebėkite informaciją teatro feisbuke, renginio vietoje, susisiekite tel. 867229267.
 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija