Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Pozityviosios psichologijos paskaitos | XXIII tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“

 

XXIII kartą šiemet surengtas tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, kurio programa įgyvendinama nuo pat vasaros saulėgrįžos, atėjus rudeniui nori priminti apie sveiką, harmoningą būtį tradicinės kultūros kontekste.

 

Vienoje iš aštuonių festivalio programos dalių  „Mislyjau, dūmojau“ dėmesys skiriamas žmogaus minčių ir proto galiai. Kviečiame prisijungti į virtualius susitikimus su psichologe Ugne Kundrotiene.

 

Būtina išankstinė registracija, Zoom prisijungimo nuoroda bus išsiųsta prisiregistravusiems dalyviams, dieną prieš susitikimą.

 

Rugsėjo 16 d. 18.30 val. „Pozityviosios psichologijos intervencijos efektyvesniam ir sveikesniam gyvenimui“

 

Registracija: https://forms.gle/ucrxJPA5yjJQXyFU8

 

Šios paskaitos metu susipažinsite su viena iš mokslo sričių – pozityviąją psichologija, paprastai dar vadinama laimės mokslu. Sužinosite, kaip naudojantis šio mokslo metodais čia ir dabar galite pagerinti savo gyvenimą. 

 

Rugsėjo 17 d. 18.30 val. „Asmens stiprybės: kodėl asmens stiprybės yra svarbios?“

 

Registracija: https://forms.gle/9mjsoT1uf9RNHc34A

 

Nepaisant gyvenimo sunkumų, visi žmonės turi stiprybių, kurios gali būti sutelktos gyvenimo kokybės gerinimui. Tyrimai rodo, kad 2/3 žmonių nežino savo stiprybių. Šerdinės asmens stiprybės yra bene plačiausiai tyrinėjamos pozityviojoje psichologijoje. Paskaitos metu sužinosite, kas yra asmens stiprybės, kokios jos, kodėl jos yra svarbios mūsų gyvenime. Turėsite galimybę patys įvardinti savo stiprybes bei pradėti jas naudoti tiek savo darbe, tiek asmeniniame gyvenime geresnio gyvenimo kūrimui.

 

Rugsėjo 23 d. 18.30 val. „Sveikata ir gerovė: kaip įveikti stresą kuriant teigiamą požiūrį ir naudojant pozityvias strategijas“

 

Registracija: https://forms.gle/kJp9HWYqG3VHX7d77

 

Dėl mūsų sveikatos ir gerovės labai svarbu suprasti ir atrasti, kaip galime įveikti stresą, nes lėtinis stresas sukelia daug neigiamų padarinių mūsų sveikatai. Pozityvioji psichologija tai siūlo daryti kuriant teigiamą požiūrį ir naudojant jau mokslo patvirtintas pozityvias strategijas. Šios paskaitos metu daugiau sužinosite apie stresą, streso įveiką, psichologinį atsparumą bei jo ugdymą, taikant pozityvias strategijas.

 

Projekto organizatorius – Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Neringos savivaldybė.

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija