Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Paroda „Neišvengiamas Rezonansas: Qworkaholics Anonymous III“

Neišvengiamas rezonansas

 

Birželio 15 d. – spalio 6 d.

 

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija (E. A. Jonušo g. 3, Nida, Neringa  LT-93127)

 

Parodos atidarymas: birželio 15 d. 18:00 val. Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija

 

Dalyvaujantys menininkai
Anna Ehrenstein, Blue Paul Fleming, Gabrielė Gervickaitė, Margot Vic, Malik Irtiza, Mihaela Drăgan, Mila Kostianá, Rafiki, Noor Abed, Pêdra Costa, Queer Falafel, Shripad Sinnakaar, Simon(e) Jaikiriuma Paetau + Natalia Escobar ir The Albanian Conference (Anna Ehrenstein, Fadescha, Rebecca Pokua Korang, DNA).

Kuratorius(-ė)  Party Office

 

Paroda atvira lankytojams:

II-VII 11:00 – 18:00 val.

 

Qworkaholics Anonymous – tai atkaklus kvietimas siekti savigarbos, atrasti, ką reiškia gyventi visavertį gyvenimą. Tai susibūrimas žmonių, kurie patiria perdegimą dėl nuolatinių pastangų rūpinantis būtiniausiais išgyvenimo poreikiais ir dėl gyvenimo nelygiavertėje visuomenėje, linkusioje nuvertinti žmones, kurie netarnauja jos materialiniams interesams.

 

Ar mūsų protėvių daiktų sugrąžinimas iš muziejų yra pakankamas atlyginimas už tai, kad palaidojome juos gyvus? Ar teisės į žemę pripažinimas reiškia, kad visi turime judėjimo laisvę? Ar laisvė reiškia turėti tokią pačią padėtį ir galimybes kaip ir tie, kurie mus pavergia? Ragindami save dekolonizuotis taip pat siekiame, kad mūsų veiksmai ir mąstymas paneigtų nuostatas, dėl kurių negerbiame kitų ir savęs pačių, kad atsisakytų veiksmų, kurie mus priskiria neoliberalios tvarkos kategorijoms ir atmestų gėdos jausmą, kuris manipuliuoja mūsų troškimais ir slopina instinktus. Panaikinti – reiškia išlaisvinti, paleisti tai, kas mums nebetarnauja, ir išardyti sistemą, kuri valdo be sutikimo.

 

Projektas Qworkaholics Anonymous perkuria priklausomybės įveikimo programos Anoniminiai alkoholikai formatą, sukuriant erdvę nieko neveikimui, teigiant, jog translyčiai ir kiti radikalūs asmenys atlieka svarbų darbą vien siekiant išgyventi. Qworkaholics anonymous – tai menininkės ir kuratorės Fadeschos inicijuotas projektas, kurio I dalis (2020 m.) ir II dalis (2022 m.) veikė videodarbų forma. III dalį sudaro menininkų rezidencija ir organizacijos Party Office kuruojama paroda Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonijoje, Lietuvoje. Tai, kad Nidoje statome ant žemės, paženklintos daugybės kapų, yra neišvengiamai rezonuojanti poezija.

 

Party Office – 2020 m. Naujajame Delyje įkurta antikastinė, antirasistinė, transfeministinė, meno ir socialinė erdvė.

 

NEIŠVENGIAMAS REZONANSAS: QWORKAHOLICS ANONIMOUS III rezidenciją ir parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Neringos savivaldybė.

 

Daugiau: https://nidacolony.lt/lt/neisvengiamas-rezonansas-qworkaholics-anonymous-iii/

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje