Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Mokymai Neringos turizmo verslo atstovams „Vartotojų elgsenos tendencijos ir pokyčiai“

 

Gegužės 4 d., ketvirtadienį, 13 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ Neringos turizmo verslo atstovus kviečia į mokymus „Vartotojų elgsenos tendencijos ir pokyčiai. Kokius prekės ženklus įsimyli vartotojai + vizualinės komunikacijos patarimai“.

 

Vieta: Neringos savivaldybės administracijos posėdžių salė, 1 a., Taikos g. 2, Neringa, Nida

 

Trukmė: 2,5 val. + kavos pertraukėlė

 

Mokymus veda lektorės Inesa Budginė ir Indrė Razbadauskaitė – Venskė.

 

Mokymų metu lektorė Indrė Razbadauskaitė Venskė pasidalins esminėmis vartotojų elgsenos tendencijomis, kokie pokyčiai vyksta marketinge ir kokie mitai egzistuoja. Taip pat atskleis, kaip išlaikyti ryšį su vartotojais stiprinant prekės ženklo meilę. Lektorė Inesa Budginė supažindins mokymų dalyvius su vizualiniais sprendimais: kompozicija ir pagrindinėmis taisyklėmis. Taip pat patars, kaip sukurti gerą dizainą ir kokios esminės klaidos sugadina vizualinę komunikaciją. Mokymų metu, lektorės pasidalins praktiniais patarimais ir rekomendacijomis iš savo kasdieninio marketingo ir verslo situacijų.

 

Apie lektores:

 

Inesa Budginė – Stand UP reklamos agentūra kūrybos vadovė ir įkūrėja, Branded minds tinklalaidės kūrėja, reklamos srityje dirba daugiau nei 13 metų, profesinės patirties bagažas – daugiau nei 1000 reklamos projektų. Praėjusiais metais Inesos vadovaujama komanda pelnė pasaulinį „A’DESIGN award“ apdovanojimą kategorijoje „Vizualinis identitetas“.

 

Indrė Razbadauskaitė Venskė – Marketingo srityje dirba daugiau nei 10 metų. LCC, ISM, VU verslo mokyklos dėstytoja; rinkodaros strategė ir verslų konsultantė; LiMA (Lietuvos marketingo asociacijos) Klaipėdos skyriaus pirmininkė; Lighthouse neuro marketingo laboratorijos bendra-kūrėja; Nepaleisk svajonės įkūrėja; Kultūros fabriko mentorystės programos koordinatorė; smulkių (solo) verslų mentorė; TedX pranešėja; Branded minds tinklalaidės kūrėja.

 

Registruokitės į mokymus el. p. info@visitneringa.lt arba tel. +370 469 52345

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje