Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Komandiruotė Nidoje: „Juoko taršos mokestis”

juoko tarša

 

Liepos 7 d. 19 val. 
Baras „Sangrita.Nida”, Taikos g. 32, Nida

 

Septintajam renginiui mes turėsime atsisveikinti su žemynine Lietuva, atsišvartuosim nuo jos krantų, keli šimtai metrų plaukimo ir bam - Neringa. Susimokėje visus mokesčius, spausim gazą (labai liberalus žodis turint omeny dabartinę kemperio būklę) ir keliausime į Sangritą, kur ir kviesime visus atostogautojus. Pašnekėsim, pasibūsim, pasibėdavosim, kaip viskas išbrangę ir skirstysimės. Liepos 7, “Juoko taršos mokestis”.


Apie Komandiruotę. Trys draugai, Airidas ir du Mantai, kartu su visa komanda sėda į savo senutėlaitį kemperį ir jau ketvirtus metus pasileidžia aplink Lietuvą. Kiekvieną dieną stoja vis kitoje vietoje, kur susitinka su žiūrovais ir taip, kol po dviejų savaičių sugrįžta atgal į Vilnių. Kiekvienas renginys turi ir specialų svečią, kuris bus paskelbtas šiek tiek vėliau. O kam eiti gyvai, jei viską įdedate į internetą, sakysite jūs. Įdedame, bet tik dalį ir ta dalis su kiekvienais metais vis mažėja. Tad norint patirti tikrą Komandiruotės dvasią, visada kviečiame susitikti gyvai. Šis formatas sugalvotas tam, kad galėtume kaip įmanoma betarpiškiau praleisti vakarą, tad po pasirodymo visada kviečiame nusifotografuoti, pakalbėti, prisėsti šalia ir nebūtinai skubėti namo.


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio pradžia : ~19:00


Vaikai įleidžiami nemokamai iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)


SVARBU: Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!
 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje