Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Festivalis „Tek saulužė ant maračių“: TYKUMOS

 

Pirmąjį tarptautinio folkloro festivalio „Tek saulužė ant maračių“ vakarą, birželio 22 d., trečiadienį, 21.30 val. ant Urbo kalno prie Nidos švyturio skambės „Tykumos“.

 

Baltiškos atmosferinės muzikos dueto „Tykumos“ autoriai – Donatas Bielkauskas ir Kristijonas Lučinskas. Šiame koncerte jiems talkins Viktoras Rubežas.

 

Donatas Bielkauskas, daugeliui žinomas kaip projekto DONIS autorius, yra unikalus lietuviško post-folklorinės muzikos instrumentalistas kūrėjas, muzikoje itin savitai derinantis senąjį baltišką folklorą ir šiuolaikinės muzikos aranžuotes.

 

Kristijonas Lučinskas, scenoje žinomas kaip etnoelektroninio ir audiopoetinio projekto DRIEZHAS vedlys, kūryboje didelį dėmesį skiria garso estetikai, garso vizualumui, bendrai atmosferai bei garso svoriui ir skvarbai.

 

Švelnų ir gilų Donato skambesį Kristijonas pripildo įvairialypiu garsynu: nuo malšinančių folkloro bangų iki griežtesnių, industrial muzikai būdingų riksmų.

 

„Tykumų“ autoriai ir atlikėjai nuolat reprezentuoja Lietuvos kultūrą įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose ir meno projektuose, konceptualiais ir eksperimentiniais garsais sujungia skirtingas stilistikas kviesdami pasinerti į etniškumo ir kinematografinio garso kupiną pasaulį.

 

TYKUMOS Youtube: 
https://bit.ly/2PUlUIN
https://bit.ly/3duzgUf

Facebook
https://www.facebook.com/tykumos


Festivalio „Tek saulužė ant maračių“ organizatoriai: Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ ir Kuršių nerijos nacionalinis parkas.

 

Festivalį iš dalies finansuoja Neringos savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba. 
 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija