Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Daivos Sasnauskienės (Stakutytės) fotografijų paroda „Žiedai“

 

Daivos Sasnauskienės (Stakutytės) fotografijų parodą  „Žiedai“ aplankyti galima iki lapkričio 26 d. nuo antradienio iki šeštadienio 15–18 val.

 

„Esu nidiškė iki pat savo esybės gelmių: čia užaugau, čia 1990 m. baigiau mokyklą. Ir nuolatos čia sugrįžtu, nes Nidos vėjas, jūros ošimas  ir pajūrio smiltelės labai kūrybiškai mane nuteikia.

 

Šiuo metu gyvenu ir kuriu Vilniuje. jaučiu pilnatvę kurdama įvairias kompozicijas, dekorą,  fotografuodama ar šiaip tapydama, piešdama. jaučiuosi laiminga suvokdama, kad mano kūryba pradžiugina žmonių širdis.

 

Kūryba – tikrasis mano gyvenimas. Čia ryškiausiai atsiskleidžia manasis „aš“. labai nemėgstu viešumos, bet nugalėjusi savo nepasitikėjimą (o gal drovumą?), nusprendžiau „išeiti“ į viešumą. Nuo 2021 m. kasmet sėkmingai dalyvauju DMA rengiamose parodose „Polėkis“ ir pleneruose.

 

Dabartinė mano fotografijų paroda „Žiedai“ yra mano pirmoji personalinė paroda. nesu profesionali fotografė ir šį kartą nenagrinėju sudėtingos temos, tik noriu parodyti vieną iš savo įkvėpimo šaltinių – gamtos spalvų dermę, šviesos žaismą gėlių žieduose. tas jų trapumas ir laikinumas ir yra man pats tikriausias kūrybos džiaugsmas.

 

O fotografija ir yra tik viena iš  priemonių, suburianti ir suartinanti žmones gerėtis ir džiaugtis akimis.“

 

Daiva Sasnauskienė

 

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija