Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Antrasis projekto „Migruojantis muziejus“ susitikimas

Ginto Kavoliūno paroda

 

Lapkričio 11 d. 12 val. 
LNDM Pamario galerija, L. Rėzos g. 3, Juodkrantė

 

LNDM Pamario galerija tęsia nesezoninio laikotarpio projektą „Migruojantis muziejus“ su Ginto Kavoliūno paroda „Arbaro“ bei jo vedamomis kūrybinėmis dirbtuvėmis. Su senosiomis fotografijos technikomis dirbantis menininkas parodoje pristatys darbus atliktus viena pirmųjų fotografijos technikų - cianotipija. Parodoje „Arbaro“ žiūrovai pamatys augalų fotogramas, kuriose užfiksuoti jauni medeliai, išrauti iš jiems netinkamų augti vietų. Menininkas tokiu gestu tarsi suteikia naują ir kitą gyvenimą pasmerktiems būti išrautiems ar nupjautiems augalams. Cianotipija yra tiesioginis atspaudas ant šviesai jautraus popieriaus, kuriuo išgaunami itin estetiški ir unikalūs atvaizdai. Šią techniką bus galima išbandyti kiekvienam parodos lankytojui Ginto Kavoliūno kūrybinėse dirbtuvėse.

 

Popietę papildys juodkrantiškio žvejo Karolio Tamulio ruošta žuvienė, pagaminta pagal tradicinį pamario krašto receptą. Neringos kurorto išskirtinumą formuoja gyva tradicija, kurios tęstinumą užtikrina nedidelė, bet praktikuojanti žvejų bendruomenė. 2022-aisiais Karoliui buvo įteiktas Tautinio paveldo produkto sertifikatas, patvirtinantis amato praktikos autentiškumą. Karolis patiekalo recepto išmoko iš savo senelio, renginio metu juo pasidalins su lankytojais.  

  

Gintas Kavoliūnas (g. 1976) – 2008 m. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje įgijo fotografijos technologijos specialybės profesinio bakalauro diplomą. Bendrose parodose ir edukaciniuose projektuose dalyvauja nuo 2000 m., veda teorinius ir praktinius fotografijos užsiėmimus, skaito paskaitas. Savo kūryboje naudoja skirtingas senąsias fotografijos technikas bei technologijas.  

 

Renginys vyks lapkričio 11 dieną 12–15 val. LNDM Pamario galerijoje (L. Rėzos g. 3, Juodkrantė). Nemokama. 

Rėmėjas – Neringos savivaldybė 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje