Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

 

Thomo Manno festivalis Nidoje – muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje! Tarptautinis Thomo Manno festivalis organizuojamas kasmet, liepos mėnesio trečiąją savaitę Nidoje. Festivalio aukšto lygio muzikinė programa, įkvepiančios diskusijos, parodos ir pramoginės kino naktys pritraukia ne tik Lietuvos gyventojus, bet ir užsienio svečius.

 

Vidurvasarį Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje galima apsilankyti ne tik per pamaldas, bet ir per Thomo Manno festivalio muzikos programos koncertus. Jie – festivalio ašis, kuria prasideda ir baigiasi renginių ciklas. Čia skamba europinės klasikos opusai ir lietuvių kompozitorių kūriniai, atliekami ansamblių ir solistų. Festivalio metu rašytojo Thomo Manno muziejaus terasoje skamba literatų, istorikų, politikų įžvalgos ir polemika, pristatomos naujos knygos – tai tradicinė vadinamosios žodžio programos renginių vieta, kartu žavinti ir puikiu peizažu, kurį garsusis vilos savininkas lygino su Italija. Kuršių nerijos istorijos muziejus – dar viena festivalio žodžio programos renginių vieta. Čia prieš vidurdienį susitinkama pagurkšnoti gardžios kavos ir pasiklausyti festivalio kuratorių komandos narių skaitomų Thomo Manno kūrinių ištraukų. O vakarais, 22 val. – pasižiūrėti vaidybinių ir dokumentinių filmų dideliame ekrane ir pabendrauti su jų kūrėjais.

 

Įsiklausymas bei dėmesingumas vieni kitiems yra tai, be ko neįmanoma judėti į priekį kultūros ir bendruomeniškumo keliu. Tarptautinis Thomo Manno festivalis yra vienas šių vertybių puoselėtojų!

 

Liepos 10–17 d.

Organizatorius – Viešoji įstaiga Thomo Manno kultūros centras

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje