Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

„Baltijos banga“ – vienintelis tarptautinis trijų Baltijos šalių kino festivalis Lietuvoje, kurį rengia Lietuvos kinematografininkų sąjunga kartu su Nidos kultūros ir turizmo informacijos centru „Agila“ bei Neringos miesto savivaldybe, bendradarbiaujant su Latvijos ir Estijos kinematografininkų sąjungomis, Lietuvos kino centru, Latvijos kino centru, Estijos kino institutu, Estijos kultūros fondu, Lietuvos Kultūros taryba bei audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA.

 

Šis projektas svarbus visiems Baltijos šalių kino mėgėjams dėl galimybės pasitelkiant kino meną ir jo poveikį puoselėti trijų Baltijos kaimynių istorinę, geopolitinę ir kultūrinę bendrystę, kurti tarpusavio supratimo, atsakingos kaimynystės, regioninio solidarumo tradicijas bei suteikia galimybę išvysti Baltijos šalių kino meną platesniam žiūrovų ratui, inicijuoti bendros gamybos projektus, kurti palankią terpę tarptautiniam bendradarbiavimui.

 

Festivalis „Baltijos banga“ suteikia progą pamatyti įdomiausius ir vertingiausius Lietuvos, Latvijos bei Estijos vaidybinius, dokumentinius ir animacinius filmus, pateikia Baltijos šalių kiną kaip savitą kultūros reiškinį. Be trijų Baltijos šalių filmų peržiūrų, festivalio programoje – susitikimai su kūrėjais ir diskusijos. Sieksime, kad programa atspindėtų aktualias šiandien socialinio gyvenimo temas ir istorinę refleksiją Baltijos šalių kine – meniškai vertinguose dokumentiniuose ir vaidybiniuose kino filmuose. 

 

2021 m. rugpjūčio 23–29 d. 

Organizatorius – Lietuvos kinematografininkų sąjunga

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje