Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras pateikė projektinę paraišką „Artist residencies“ ir gavo finansavimą iš Šiaurės šalių ministrų tarybos. Gautas finansavimas skirtas priimti profesionalius menininkus (rašytojus ar vertėjus) bei padengti jų kelionės, gyvenimo ir kitas, tiesiogiai su jais, susijusias išlaidas. Tarptautinio „Artist residencies“ projekto metu priimami du rezidentai iš Šiaurės šalių (Danijos, Suomijos, Farerų salų, Grenlandijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Alandų salų) ar Baltijos šalių (Estijos, Latvijos). Rezidencijos Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre Nidoje trukmė – 2 mėn. Per šį laikotarpį surengti 4–8 renginiai skirti rezidentų kūrybos pristatymui bendruomenei, susitikimams su kitais Neringoje reziduojančiais menininkais.

 

Projekto idėja – pasiūlyti rašytojams ir vertėjams tinkamas sąlygas produktyviam darbui, organizuoti susitikimus su kitais menininkais ir palengvinti ryšius su rezidencijos vietovės, Neringos, kultūrine ir menine aplinka.

 

Pagal parengtus nuostatus, skelbiamas kvietimas teikti paraiškas rezidencijoms, stipendijoms gauti.

2021 m. spalis–lapkritis
Organizatorius – Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras Nidoje

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje