Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Tarptautinis rezidencijų projektas, skirtas Lietuvos ir užsienio rašytojams ir vertėjams. Pagal parengtą rezidencijų programą skelbiamas stipendijos konkursas. Rezidentai apsistoja ir kuria Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre, įsikūrusiame Neringos širdyje – Nidoje.

 

Menininkų rezidencijos – tai savotiškas procesas, kurio metu menininkas pakeičia savo nuolatinę gyvenamąją vietą, atitrūksta nuo kasdienės rutinos. Rezidentas, apsistojęs visai kitokioje, nei jam įprasta, erdvėje, gali susikoncentruoti darbui, užmegzti naujus ryšius su meno ir vietos bendruomenės atstovais, susipažinti su kito miesto meno platforma. Kūrybinės rezidencijos yra labai svarbi patirtis menininko profesinėje karjeroje, kadangi tai puiki galimybė netrukdomai susikaupti kūrybai, o turinčiam didelę patirtį – apmąstyti tai, kas sukurta, nuveikta profesiniame gyvenime, rinkti savo darbų archyvą, aplanką ar sudėti viską į knygą. Rezidencija yra vieta, kuri leidžia pakeisti savo kasdienio gyvenimo ritmą ir padaryti tai, ko įprastomis aplinkybėmis padaryti nepavyksta.

 

Numatomi renginiai rezidencijų metu: rezidentų kūrybos pristatymai bendruomenei, susitikimai su kitais Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre Nidoje bei Neringoje reziduojančiais menininkais.

 

2021 m. sausis–gruodis
Organizatoriai: Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras Nidoje, Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešoji biblioteka

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje