Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Išmaniosios kultūros programą sudaro kelios tarpusavyje susijusios sritys:

 

Projekto sklaida įgyvendinama remiantis kultūros komunikacijos ir rinkodaros programa, kuri naudoja įvairius skaidos kanalus ir būdus, bei yra pagrįsta atvirumo visiems principu. Pagrindinė programos idėja – kiekvienas bendruomenės narys yra „Kultūros salos“ ambasadorius, skleidžiantis žinią apie 2021-ųjų Lietuvos kultūros sostinę. 

 

Esate Neringos miesto gyventojas, svečias, o gal čia veikianti organizacija ar įmonė? Tapkite kultūros sostinės programos ambasadoriais, savanoriais ar partneriais! Tam galite pasitelkti sau įprastas priemones: savo socialinių tinklų Facebook, Instagram profilius, internetinius puslapius, elektroninius laiškus ar žinutes. Savo sukurtą ar jums patinkantį mūsų turinį viešinkite naudodami paieškos raktažodžius #KULTŪROSSOSTINĖ ir #KULTŪROSSALA.

 

Dalies Lietuvos kultūros sostinės projektų rėmimui pritaikysime alternatyvų finansavimo būdą – sutelktinį finansavimą (crowdfunding). Šis lėšų rinkimo modelis leis prie konkretaus projekto įgyvendinimo prisidėti daugybei pavienių žmonių, kurie remdami taps ne tik simboliniais jo bendrakūrėjais, mecenatais, bet ir gaus kitų papildomų naudų. 

 

Šiuolaikinis sutelktinio finansavimo modelis veikia pinigus pervedant internetu, naudojantis sutelktinio finansavimo platforma. Kiekvienas norintis galės prisidėti prie išskirtinių „Kultūros salos“ projektų. Šios programos startą paskelbsime jau netrukus!

 

Neringos savivaldybės kultūros politika formuojama remiantis Neringos kultūros strategija 2020–2030 m. Joje apibrėžtos kryptys bei sukurtos sąlygos esminėms permainoms, padėsiančioms atskleisti, išsaugoti ir plėtoti miesto kultūrinį tapatumą ir kūrybinį potencialą. 

 

Dokumente prioritetinėmis išskirtos keturios kultūros kaitos kryptys: Bendruomenės kūrybiškumo skatinimas ir tarpsektorinės sąveikos skatinimas; Vietos identiteto stiprinimas ir kultūros paveldo aktualizavimas; Kultūros prieinamumo didinimas ir komunikacija bei Biudžetinio sektoriaus paslaugų kokybės gerinimas ir kultūros lauko stebėsena.

 

Neringos kultūros strategija 2020–2030 m. – tai pagrindas, formuojantis visa apimančios kultūros sampratą, traktuojant ją ne tik kaip gyventojų užimtumo, meninės saviraiškos, paveldo vertybių saugojimo, profesionaliojo meno sklaidos priemonę, bet ir kaip miesto įvaizdį formuojantį, turizmą skatinantį bei ekonomiką stimuliuojantį veiksnį Neringoje.

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje