Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Žemės menas yra XX a. 7-ame dešimtmetyje atsiradusi postmodernizmo meno srovė. Tai tarsi menininko dialogas su gamta, naujas požiūris į ją. Kuriant žemės meną, ugdomas žmogaus ekologinis sąmoningumas. Žmogus verčiamas įsižiūrėti, įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi, ja grožėtis, puoselėti ir globoti.

 

Žemės meno festivalis „Ekologinis žemės menas Neringoje“ skirtas atspindėti kultūros ir aplinkos sinergiją ir padėti atrasti ir vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.

 

Numatoma, kad festivalis vyks 5 dienas Pervalkoje (2021 m. gegužės 24–28 d.).
 

Ką tik sukurtą žemės meno kūrinį matęs lankytojas po kurio laiko gali jo nebepažinti. Laikinumas ir kaita – pagrindiniai žemės meno bruožai. Kūrybiniai projektai bus vykdomi Pervalkos gamtinėje aplinkoje naudojantis toje aplinkoje randamomis natūraliomis priemonėmis: šakomis, akmenimis, gėlėmis, samanomis, žole, tai yra visos medžiagos pavaldžios laikui. Stebėti kaip gimsta žemės meno objektai, galės visi Kuršių Nerijos lankytojai.

 

FESTIVALIO PROGRAMA:

2021 m. gegužės 24–28 d.

 

Gegužės 24 d. 19.00 val. paskaita „Žemės meno prasmė ir reikšmė bei pritaikymo galimybės viešosiose erdvėse“. Pervalkos g., 1, Neringa. Būtina išankstinė registracija el. p.: diana.intiene@kaupa.lt

 

Gegužės 24–28 d. nuo 9.00 val. žemės meno objekto elementų kūrimas įvairiose Pervalkos erdvėse sudarantys vieną bendrą objekto temą “Ir žemė gali suptis“. Darbus kuria Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro floristikos ir dekoratyvinio želdinimo specialybių mokytojai ir mokiniai bei Neringos bendruomenės savanoriai.

  

Organizatorius: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Projektas dalinai finansuojamas Neringos savivaldybės biudžeto lėšomis

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje