Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

PRISIJUNK 

 

Dalies Lietuvos kultūros sostinės projektų rėmimui taikysime alternatyvų finansavimo būdą – sutelktinį finansavimą (crowdfunding). Šis lėšų rinkimo modelis leis prie konkretaus projekto įgyvendinimo prisidėti daugybei pavienių žmonių, kurie remdami taps ne tik simboliniais jo bendrakūrėjais, bet ir gaus kitų papildomų naudų. 

 

Šiuolaikinis sutelktinio finansavimo modelis naudoja pinigų pervedimą internetu, naudojantis sutelktinio finansavimo platforma. Kiekvienas norintis galės prisidėti prie išskirtinių „Kultūros salos“ projektų. Šios programos startą paskelbsime jau netrukus!

 

TAPK VIETOS AMBASADORIUMI 

 

Esate Neringos miesto gyventojas, svečias, o gal čia veikianti organizacija ar įmonė?  Tapkite kultūros sostinės programos ambasadoriais, savanoriais ar partneriais! Tam galite pasitelkti sau įprastas priemones: savo socialinių tinklų Facebook, Instagram profilius, internetinius puslapius, elektroninius paštus ar žinutes. Savo sukurtą ar jums patinkantį mūsų turinį viešinkite naudodami paieškos raktažodžius #KULTŪROSSOSTINĖ ir #KULTŪROSSALA.

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija