Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Nominuoti įspūdingiausiai puošusieji Neringą

Siekiant paskatinti ir palaikyti norą puošti Neringos miestą, buvo surinkta kelių ekspertų komisija, kuri atrinko, įvertino ir nominavo tuos, kurie, jos manymu, parodė daugiausiai kūrybos, iniciatyvos bei noro puošiant miestą, kuriant kalėdinę nuotaiką pačiu tamsiausiu metų laiku. 

 

„Neringos savivaldybei pradėjus Kultūros sostinės metus,  norėjome paskatinti bendruomenės narius dar aktyviau reikšti savo kūrybinius sumanymus gražinant miestą“, - sakė Neringos meras Darius Jasaitis.  

 

Anot jo, komisijai nebuvo lengva atrinkti kelis nominantus, nes aplankius visas Neringos gyvenvietes, buvo surinkta nemažai pretendentų, tačiau labai džiugu matyti tiek gražių iniciatyvų, palaikant šventinę dvasią savame mieste.  

 

Už senųjų tradicijų puoselėjimą, sukuriant kalėdinę eglę valtyje, nominacija skirta  Juodkrantės bendruomenei. Už kūrybiškai išpuoštą eksterjerą nominuota Neringos meno mokykla. Už skoningą kalėdinės nuotaikos kūrimą nominacija skirta kavinei „Kuršis“, o už stilingumą – restoranų „Fisheria“ ir „Caffeine“ duetui. Biudžetinei įstaigai „Paslaugos Neringai“ - padėka už elegantiškai išpuoštas Neringos savivaldybės viešąsias erdves. 

 

Neringos savivaldybė nuoširdžiai dėkoja visiems šiais metais taip aktyviai prisidėjusiems prie miesto puošybos, o nominuotiesiems bus perduoti padėkos raštai ir simbolinės dovanėlės.  

 

Neringos savivaldybės informacija.

 

 

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija