Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Neringa rugsėjį skelbia turizmo mėnesiu: programoje – ekskursijos ir staigmenos

Parnidžio kopos Nidoje panorama

 

Po vasaros siautulio ir įspūdžių pabūti prasmingoje ramybėje kviečia Neringa. Kaip ir kasmet rugsėjis čia – turizmo mėnuo. Džiaugsmą keliauti švenčiantis kurortas visą mėnesį vilios nemokamomis ekskursijomis, naujais maršrutais, žaidimais ir dovanomis.

 

Kitaip pamatyti ypatingą Kuršių nerijos grožį jos svečiai galės vietos ekspertų kurtose, tik rugsėjo mėnesį nemokamai vedamose ekskursijose po Nidą. Istorijos fanams patiks negirdėtų įdomybių kupina ekskursija „Nuo Nidden iki Nidos“ (rugsėjo 2 ir 16 d.), o nostalgiškų prisiminimų dovanos gido pasakojimai maršrutu „Nidos istorijos“ (rugsėjo 9 ir 30 d.).

 

Skraidymo entuziastus pakelti akis į dangų ir pamoti skriejantiems lėktuvams kvies aviacijos šventė „Aero Nida‘23“, skirta S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-osioms metinėms (rugsėjo 8–10 d.). Neabejingus gamtosaugai į Juodkrantę rugsėjo 16 d. kvies festivalis  „Sveika, Neringa!“. Bėgimo mylėtojų rugsėjo 30 d. laukia tarptautinis pusės maratono bėgimas kvapniais Neringos pušynais.

 

Azartiškesniems Neringos lankytojams rugsėjis siūlo leistis į kelionę-žaidimą „Neringos kultūros paveldo kelias“. Intriguojančios, paukščių inkilus primenančios stotelės visą rugsėjo mėnesį ves pačius sumaniausius dalyvius į penkių stotelių kelionę, kurios sutiks nuotaikingomis užduotimis. Įveikusieji paskutinę žaidimo stotelę ir nusifotografavę su grotažyme #neringoskulturospaveldokelias2023 galės išbandyti laimę dovanų dalybose.

 

Nidos kultūros ir turizmo informacija centras „Agila“ pristatys atnaujintą individualų maršrutą „TOP 10 Nidoje“. Keliaudami juo Neringos miesto svečiai užkops ant populiariosios Parnidžio kopos ir Urbo kalno, atras Nidos sklandymo mokyklos vietą bei sužinos apie gyvenimo Kuršių nerijoje ypatybes. Maršrutas „TOP 10 Nidoje“ nuves į stebinantį Mizgirių gintaro muziejų, didingąjį „Neringos krėslą“, nostalgija dvelkiantį Nidos švyturį ir kitus svarbiausius Nidos taškus.

 

Rugsėjo 23 d. lankysiančių dešimtį maršruto „TOP 10 Nidoje“ stotelių ir pažymėsiančių @curonian_spit_neringa savo socialiniuose tinkluose laukia siurprizai, o įspūdžių kupinos kelionės pabaigoje dalyviai bus vaišinami daugybės komplimentų pelniusiu vietinio virtuvės šefo Antano pagamintu avienos plovu. Kultūros ir istorijos išsiilgusiems priešpaskutinysis rugsėjo šeštadienis (rugsėjo 23 d.) taip pat dovanos nemokamus apsilankymus visuose Neringos muziejuose.

 

Pakylėto poilsio gurmanų pamėgta Neringa rugsėjį renka ir svetingiausią turizmo verslą. Jei artėjant Pasaulinei turizmo dienai (rugsėjo 27 d.), norisi padėkoti su meile dirbantiems ir nuoširdžiai lankytojus mylintiems Neringos turizmo verslams, nominacijos priimamos iki rugsėjo 25 d., paspaudus šią nuorodą

 

Švęskime džiaugsmą keliauti ir užburiantį Kuršių nerijos išskirtinumą – susitikime rudenį Neringoje. Visą rugsėjo mėn. turizmo dienai skirtų renginių programą rasite čia

 

Nuotr. autorius Andrius Kundrotas.

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje