Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kompozitorė Karolina Kapustaitė: niekur kitur nėra tokios kokybės

Neringa – ne tik įkvėpimo, bet ir lemtingų susitikimų vieta. Nidoje įvykusi dviejų menininkių, Karolinos Kapustaitės ir Gintarės Dikšienės pažintis, ilgainiui peraugo į gražią draugystę. Kaip pačios sako, „susitikusios galime kalbėtis, tylėti ir tiesiog būti“.

Karolina Kapustaitė – jaunosios kartos lietuvių kompozitorė, savo kūryboje akcentuojanti idėjos reikšmę, garso ir simbolio svarbą. Naujausiuose savo kūriniuose Karolina daug dėmesio skiria pačiam garsui, rengia garso terapijos seansus. Begalybės pojūtis, išskirtinė gamta, galimybė susitelkti į kūrybą iš Vilniaus ją vis dažniau atvilioja kurti į Neringą. „Niekur kitur nėra tokios kokybės, tokios gamtos“, – įsitikinusi Karolina.

Neringos meno mokykloje dirbanti Gintarė Dikšienė taip pat kuria. „Rašymas man – kaip meditacija, savotiškas apsivalymas“, – apie kūrybą sakė Gintarė.

Įprastus jai žanrus (esė, poeziją) šiemet papildė naujas daug didesnės apimties kūrinys – operos libretas. Neringos legendos motyvais kuriamai operai muziką rašo net trys kompozitoriai! Intriguoja, tiesa?

Trečiojoje tinklalaidėje – Karolinos Kapustaitės ir Gintarės Dikšienės pokalbis Thomo Manno name.

 


 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija