Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Išsiilgusiems kelionių, bendravimo ir kino – „Vasaros MEDIA studija 2021“ kviečia registruotis

 

Pasikeitęs gyvenimo ritmas nepajėgia stabdyti tradicijų – Lietuvos muzikos ir teatro akademija kartu su Audiovizualinių menų industrijų inkubatoriumi jau 24-ąjį kartą Neringoje organizuoja kūrybines dirbtuves kino specialybių studentams ir jauniesiems industrijos profesionalams „Vasaros MEDIA studija 2021“. Šiemet šiam projektui ypatingi metai - “Vasaros MEDIA studija” yra Neringos – Lietuvos kultūros sostinės dalis. Dalyviai kviečiami registruotis į projektą iki 2021 m. gegužės 20 d. 

 

Kurti ir tyrinėti kino subtilybes planuojama atrinkti 40 dalyvių. Visi jie bus kviečiami 2021 m. birželio 23 – liepos 5 d. persikelti į Pervalką, kur klausysis teorinių paskaitų, pristatys savo filmų idėjas, ieškos tinkamų vietų filmavimams, atliks aktorių kastingą, filmavimo darbus ir postprodukciją. Finaliniame renginyje dalyvių sukurti filmai bus pristatyti viešoje peržiūroje, o geriausi dalyviai – apdovanoti tradicinėmis statulėlėmis autoriaus A.Kuzmos “Neringos žuvelė”. 

 

Kūrybinės dirbtuvės skirtos įvairių kino specializacijų jauniesiems profesionalams ir studentams bei kinu besidomintiems ir norintiems save išbandyti režisieriaus, scenarijaus autoriaus, operatoriaus, garso režisieriaus, kompozitoriaus ar prodiuserio profesijoje kūrybinių industrijų ir komunikacijos studentams. Skirtingas patirtis ir įgūdžius turintys dalyviai projekto metu dirba bendrose kūrybinėse komandose, kur gali praktiškai keistis patirtimi ir mokytis vieni iš kitų. Kiekvienai grupę konsultuos ir teorines paskaitas ves kino profesionalai iš Lietuvos ir užsienio. Kūrybinių dirbtuvių dalyvius konsultuos ir patirtimi dalinsis kino režisierius Audrius Stonys (Lietuva), režisierius, scenaristas bei prodiuseris, „Oskaro“ nominantas Jonathan Tammuz (Didžioji Britanija-Kanada) bei prodiuseris Paul Nethercott (JAV). 

 

Kasmet projektas dedikuojamas konkrečiai temai, atliepiančiai kino industrijos poreikius, pokyčius ar problemas. Šiais metais pasirinkta tema – „Lokacijos įkvepia!“ – skatins dalyvius įkvėpimo tiek vaidybiniam, tiek dokumentiniam kino filmui ieškoti juos supančioje aplinkoje. Dirbtuvės rengiamos Neringos ir Klaipėdos regionuose, išsiskiriančiuose unikaliu ir įkvepiančiu kraštovaizdžiu, pasižyminčiuose tiek gamtine, tiek urbanistine įvairove. Kūrybinės laboratorijos principu dirbančios komandos turės galimybę ne tik paversti aplinkines vietoves kino aikštelėmis, bet ir atrasti naujų, įkvepiančių vietos herojų, kurių gyvenimo istorijos persikels į didįjį ekraną.  

 

Dalyviams iš Lietuvos dalyvio mokestis – 200 EUR. Į kainą įskaičiuota kelionė iš Vilniaus į Pervalką ir atgal, apgyvendinimas, maitinimas bei edukacinės veiklos. 

 

Daugiau informacijos apie projektą ir registracijos anketa – svetainėje www.summermediastudio.lt 

 

Projekto organizatoriai – Lietuvos muzikos ir teatro akademija bei Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius. 

 

Nuotr. autorius Modestas Endriuška

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje