Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Diskusija apie Juodkrantės ateitį „Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas“

Balandžio 27 d. Liudviko Rėzos kultūros centras projekto „Neringa – Lietuvos kultūros sostinė 2021“ kontekte organizavo virtualią diskusiją apie Juodkrantės ateitį „Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas“.


Juodkrantės metamorfozė iš žvejų kaimelio į prestižinį kurortą pakeitė ne tik čia gyvenusių žmonių gyvenimo būdą, tačiau suformavo naują miestelio įvaizdį, su savomis tradicijomis, išskirtiniu ir poilsiautojams patraukliu gyvenimo būdu, infrastruktūriniais bei architektūriniais objektais. Juodkrantė – ne tik pirmasis kurortas Kuršių nerijoje, bet ir vienas garsiausių kurortų rytinėje Baltijos pakrantėje iki pat I-ojo Pasaulinio karo ji garsėjo savo atmosfera, viliojusia atsiriboti nuo kasdienio gyvenimo rutinos, patirti ką nors unikalaus.


XIX a. vid. – XX a. vid. kurorte buvo susiklosčiusi tam tikra rutina – jūra, geras maistas, pasivaikščiojimai gamtoje, tačiau diena būdavo užbaigiama muzikiniu ar literatūriniu vakaru. Taip pat buvo plačiai propaguojama ilgalaikio poilsio pajūryje ir maudynių jūroje nauda stiprinant žmogaus organizmą, nuolat pabrėžiant ir miško oro teigiamą įtaką.


Kaip pasikeitė Juodkrantė per pastarąjį šimtmetį? Kokias praeities pamokas atsinešame? Kokia kurorto ateitis?


Diskusijoje dalyvauja socialinių mokslų daktaras, Lietuvos komunikacijos ir vadybos teoretikas profesorius Arūnas Augustinaitis. Diskusiją moderuoja prof. dr. Jolanta Zabarskaitė. 

 

 

PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI RENGINIUOSE

Žinodami Jūsų nuomonę ir lūkesčius galime planuoti dar patrauklesnius renginius Neringos gyventojams ir svečiams. 
 
Jūsų patirtis dalyvaujant renginiuose 

Dalyvauti apklausoje