
Pavasaris vis gražiau skleidžiasi, o Neringa kviečia laiką leisti gamtoje – ne tik vaikštant, bet ir patiriant. Geriausias būdas pažinti kraštą – klausytis istorijų ten, kur jos ir gimė.
Balandžio ir gegužės mėnesiais Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ kviečia į ekskursijas, kuriose keliausite kopų keteromis ir miškais, išgirsite įdomiausias vietos istorijas, pažinsite Neringą per žmones, tradicijas ir gamtą.
Ekskursijas veda patyrę gidai, o maršrutai pritaikyti tiek norintiems ramiai pasivaikščioti, tiek ieškantiems naujų atradimų.
Artimiausios ekskursijų datos:
• Balandžio 11 d., gegužės 9 d. 10.30 val. – Ekskursija su gidu „Nidos kopų amfiteatrai“ (gidė Aušra Feser)
• Balandžio 18 d., gegužės 23 d. 10.30 val. – Ekskursija su gidu „Juodkrantės istorijos“ (gidė Gintarė Balnienė)
• Balandžio 25 d. 10.30 val. – Ekskursija su gidu „Nidos istorijos“ (gidė Angelina Ivanova)
• Gegužės 16 d. 10.30 val. – Ekskursija visai šeimai „Raganų kalno paslaptys“ (gidė Gintarė Balnienė)
Registracija el. paštu info@visitneringa.lt ir tel. +370 469 52345
Bilieto kaina – 6 Eur; moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia – 3 Eur.
Bilietus galima įsigyti iš anksto Nidos turizmo informacijos centre (Taikos g. 4, Nida) arba vietoje prieš ekskursiją (atsiskaitymas tik grynaisiais pinigais).