Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

dr. Nora Pileičikienė

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro vadovė

 

Didžiausias Lietuvoje – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras – garsus šalyje savo moderniomis praktinio mokymo bazėmis. Viena jų – nuostabaus grožio kampelyje ant Kuršių marių kranto – Pervalkoje įsikūrusi mokymo bazė „Kalbantys sodai“. Čia praktinius įgūdžius tobulina grožio, sveikatos ir verslo krypčių  mokiniai, organizuojami įvairūs mokymai bei renginiai.

 

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Neringos savivaldybės bendradarbiavimas leidžia kurti bendrus švietimo ir kultūros projektus, rengti regionui reikalingus grožio, sveikatos ir susijusių paslaugų specialistus. Kuršių nerijos nacionaliniame parke vykstantis Žemės meno festivalis metai iš metų suburia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro specialistus unikaliam kūrybiniam procesui. Gamtos bei žmogaus sukurta kūrybinė dermė leidžia Kuršių nerijos svečiams pajusti vietovės išskirtinumą. Pervalkoje pirmą kartą suorganizavome tarptautinę grožio šventę „Baltijos šalių dienos“, kurioje šiandienos tautiškumo atspindžius savo kurtose kolekcijose pristatė mokiniai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos.

 

Esame patyrę, jog Kuršių nerijos grožis įkvepia ne tik profesiniam, bet ir asmeniniam tobulėjimui. Kviečiame ir Jus į pasinerti į šį potyrį!

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija