Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Antanas Vinkus

Gydytojas, diplomatas, politinis ir visuomenės veikėjas, Neringos miesto Garbės pilietis 

 

Mieli Neringos gyventojai ir svečiai,

 

2021 metais mobilioji Lietuvos kultūros sostinė atkeliauja į Neringą. Džiaugsmo banga ritasi Baltijos jūros ir Kuršių marių pakrantėmis. Ir ne tik. Ši žinia pradžiugino turbūt kiekvieną Lietuvos gyventoją ar šio nuostabaus Lietuvos kampelio svečią. Ypač tai džiugina nuolatinius Neringos gyventojus ir tuos, kurie  vienaip ar kitaip artimai susiję su Neringos ir jos žmonių gyvenimu, jos gamtos grožiu ir unikalumu. 

 

Nuoširdžiai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tuo, kad Neringa buvo viena pirmųjų mano karjeros stotelių. 1966 metais baigęs Kauno medicinos institutą, trumpai padirbėjęs Klaipėdos Raudonojo Kryžiaus ligoninėje, buvau paskirtas Neringos ligoninės vyriausiuoju gydytoju. Čia formavosi pirmieji mano kaip gydytojo įgūdžiai ir pirmoji vadybininko patirtis. Jau nuo tada pamilau Neringos krašto žmones, jos žvejus, gyva istorija tapusias vėtrunges, Baltijos jūrą, Kuršių marias ir nepakartojamą Nidos kopų, Juodkrantės, Preilos, Pervalkos  gamtos grožį.

 

Antrą sykį į Neringą grįžau jau brandžiame amžiuje, sukaupęs gyvenimo ir darbo patirtį. 2011 m. buvau išrinktas Neringos miesto savivaldybės meru. Visą savo patirtį, mintis ir idėjas stengiausi investuoti į Neringos žmonių gerovę, šio nuostabaus kurorto infrastruktūrą ir ateitį. Stengiausi išklausyti ir išgirsti kiekvieną balsą, sukurti glaudžius ryšius su bendruomene, užmegzti artimus kontaktus su kaimyninėmis savivaldybėmis ir su Lietuvos sostine Vilniumi.

 

Neringa man ir šiandien tarsi antrieji namai.

 

Su didele pagarba nešioju man suteiktą Neringos garbės piliečio vardą.

 

Tvirtai tikiu, kad Neringos krašto bendruomenė ir jos vadovas Darius Jasaitis garbingai, kūrybingai ir išdidžiai puoselės Lietuvos kultūros sostinės vardą ir tradicijas.

 

 

PASIDALINKITE RENGINIŲ NERINGOJE INFORMACIJA


Praneškite apie savo projektus ir iniciatyvas, organizuojamas Neringoje 2021 m.
 
Renginių Neringoje informacija